Sylwester - Ożarów Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki

- OFERTA SYLWESTROWA -

- Powitaj Nowy Rok w Domu Weselnym Astoria! -

Chcą Państwo pożegnać stary rok i przywitać nowy w wielkim stylu? W takim razie zapraszamy do nas!

Co roku w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia organizujemy w naszym domu weselnym wystrzałową imprezę sylwestrową pełną niesamowitych atrakcji gwarantujących niezapomniane wrażenia. Wstęp jest otwarty dla wszystkich – aż do wyczerpania miejsc. Nasi goście mogą liczyć na świetną zabawę do białego rana w blasku jupiterów i przy akompaniamencie znakomitej muzyki oraz asyście profesjonalnej obsługi kelnerskiej.

Jak wygląda nasza oferta sylwestrowa?

Sylwester to wyjątkowa noc, która zasługuje na wyjątkową oprawę. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i doskonale potrafimy o to zadbać. Gorące rytmy, hektolitry szampana, pokazy sztucznych ogni – to nieodłączne elementy każdej organizowanej przez nas sylwestrowej imprezy. Specjalnie na tę okazję zatrudniamy też profesjonalnego wodzireja, którego zadaniem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery i dbanie o dobre humory gości przez całą noc. Wszystkim uczestnikom imprezy zapewniamy też oczywiście posiłek, w tym dania główne, szeroki wybór przystawek i bufet słodki. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo przetańczyć całą noc, czy wolą ją spędzić przy stoliku delektując się pysznymi przekąskami i pogaduszkami z przyjaciółmi, nasz dom weselny to zdecydowanie najlepszy wybór na sylwestra.

Kto może wziąć udział w naszej imprezie z okazji sylwestra?

Nasza oferta sylwestrowa skierowana jest do osób spragnionych niezapomnianych wrażeń, głównie z okolic Ożarowa Mazowieckiego, Grodziska Mazowieckiego, Piaseczna i innych podwarszawskich miejscowości, ponieważ to właśnie stąd jest do nas najbliżej. W razie potrzeby gościom z tego rejonu możemy zaoferować bezpłatne odwiezienie do domu po zakończeniu imprezy. Jeśli Państwa miejscem zamieszkania nie jest ani Ożarów Mazowiecki, ani Grodzisk Mazowiecki, ani Piaseczno, ani żadna inna pobliska miejscowość, nic nie szkodzi. Posiadamy na wyposażeniu komfortowe miejsca noclegowe, w których będą Państwo mogli odpocząć po wyczerpującej nocy, aby nie musieć wracać do domu w stanie upojenia i zmęczeni.

Tak wyglądał Sylwester w ubiegłych latach!

 

POBIERZ MENU SYLWESTROWE

DANIA WEGETARIAŃSKIE, WEGAŃSKIE I INNE DOSTĘPNE PO WCZEŚNIEJSZEJ INFORMACJI

ZOBACZ MENU

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej