Sylwester - Brwinów, Błonie

- TAK BAWIMY SIĘ W SYLWESTRA -

Każdego roku w sylwestra nasz dom weselny urządza huczną imprezę – w ten sposób żegnamy stary rok i wchodzimy w nowy z przytupem.

To świetna okazja, by się odprężyć, odstresować, wytańczyć za wszystkie czasy i poznać nowych ludzi. Ponieważ starannie dbamy o oprawę całego wydarzenia (dekoracje, muzykę, oświetlenie, toast i sztuczne ognie o północy itd.), możemy zagwarantować wspaniałą atmosferę w trakcie zabawy i niepowtarzalne wrażenia, które na długo zostaną w pamięci. Jeśli chcą Państwo wziąć udział w takiej imprezie, serdecznie zapraszamy!

Jak wygląda u nas zabawa w sylwestra?

Sylwester w naszym domu weselnym rozpoczyna się wraz z pojawieniem się pierwszych gości i kończy po wyjściu ostatnich z nich. Przez cały czas trwania imprezy dokładamy starań, aby jej uczestnikom niczego nie brakowało. Przekąski i napoje na stolikach są na bieżąco uzupełniane przez profesjonalną obsługę kelnerską, gorącą atmosferę na parkiecie natomiast zapewniają taneczne dźwięki muzyki, dynamicznie zmieniające się w jej rytm iluminacje i lejący się strumieniami szampan, którego oczywiście mamy pod dostatkiem. O dobre humory gości dodatkowo dba nasz fantastyczny wodzirej – jego otwartość, kreatywność i pogodne usposobienie sprawiają, że uczestnicy imprezy szybko się rozluźniają i bawią wyśmienicie do białego rana.

Prosimy o zapoznanie się z naszą Ofertą Sylwestrową!

Kogo zapraszamy do nas na sylwestra?

W naszej sylwestrowej imprezie może wziąć udział każdy – zapraszamy do nas gości nie tylko z województwa mazowieckiego, ale też innych regionów kraju, praktycznie z całej Polski. Odległość nie powinna stanowić problemu nawet dla osób przyjezdnych z daleka, ponieważ mamy do dyspozycji wiele miejsc noclegowych, po zabawie uczestnicy imprezy mogą więc odpocząć w przytulnym pokoju i odespać zarwaną noc zanim wyruszą w długą podróż powrotną. Mieszkańcy pobliskich miejscowości, takich jak Brwinów, Piastów czy Błonie, także mogą zarezerwować u nas nocleg, ale jeśli będą woleli od razu po zakończeniu imprezy wrócić do domu, to nie problem, w końcu od Brwinowa dzieli nas tylko 5 km, od Piastowa – 9 km, a od Błoni – 15 km. Chętnie zaoferujemy transport.

POBIERZ MENU SYLWESTROWE

DANIA WEGETARIAŃSKIE, WEGAŃSKIE I INNE DOSTĘPNE PO WCZEŚNIEJSZEJ INFORMACJI

ZOBACZ MENU

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej