Konsolacje - Pruszków Grodzisk Mazowiecki
Konsolacje - oferta w Kaniach obok Pruszkowa oraz Grodziska Mazowieckiego

- KONSOLACJE -

W naszym obiekcie organizujemy również konsolacje.

Zwyczaj organizowania uroczystego rodzinnego spotkania, tzw. konsolacji, po śmierci kogoś bliskiego dla uczczenia jego pamięci, jest głęboko zakorzeniony w naszej tradycji. Choć takie spotkania mają zwykle formę przyjęcia z poczęstunkiem, najważniejszy w nich jest bez wątpienia wymiar duchowy – konsolacje pozwalają bowiem w symboliczny sposób wspólnie pożegnać zmarłego i dodać sobie wzajemnie otuchy. Dlatego warto pielęgnować tę piękną tradycję. Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tak trudnym czasie, jakim jest żałoba, ostatnią rzecz, na jaką ma się ochotę jest przygotowywanie przyjęcia: zakupy, gotowanie, obsługa gości przy stole itp. Może w takim razie my się tym zajmiemy?

Jak dbamy o atmosferę w trakcie konsolacji?

Gościom, którzy decydują się na organizację u nas konsolacji, oddajemy do dyspozycji jedną z trzech elegancko urządzonych sal o jasnym i pogodnym, ale też stylowym wnętrzu, które z jednej strony podkreśla powagę okoliczności, z drugiej zaś – nie wywołuje przygnębienia. Tworzymy też odpowiednią aranżację, zgodnie z życzeniem żałobników, a także przygotowujemy spersonalizowane menu i zajmujemy się obsługą gości podczas i po posiłku. Aby zapewnić ciszę, spokój i intymną atmosferę w trakcie konsolacji pozostałe dwie sale pozostają puste, nie organizujemy w nich innych uroczystości w tym czasie, dzięki czemu nic nie jest w stanie zakłócić rodzinnego spotkania przy stole. Warto dodać, że w razie potrzeby dla gości, którzy przybyli na konsolację z daleka i nie mają się gdzie zatrzymać, przygotowujemy pokoje gościnne, w których będą mogli wypocząć po zakończeniu uroczystości i zregenerować siły przed powrotem do domu. Dodatkowo w salach poza kolorowymi światłami jest również do wyboru białe światło, co jest w szczególności ważne podczas konsolacji.

Dlaczego warto zorganizować u nas konsolację?

Organizowane u nas konsolacje to ogromne odciążenie dla rodziny, która przeżywa żałobę, ponieważ bierzemy na siebie wszelkie obowiązki związane z ich przygotowaniem, obsługą oraz późniejszym sprzątaniem. Wystarczy, że powiedzą nam Państwo czego potrzebują, a my wszystkim się zajmiemy. Nasza oferta konsolacji nie ma ograniczeń geograficznych, chętnie przyjmujemy gości z całej Polski, jednak najbliżej będą do nas miały osoby z podwarszawskich miejscowości takich jak Pruszków, Grodzisk Mazowiecki i Milanówek, dlatego to głównie do nich kierujemy swoją propozycję. Zarówno z Pruszkowa, jak i Grodziska Mazowieckiego czy Milanówka, można do nas łatwo dojechać autobusem lub pociągiem, jeśli ktoś nie posiada własnego środka transportu.

W skład menu konsolacyjnego wchodzą dwa dania gorące, bufet ciast i owoców, napoje zimne i gorące.

Cena: 50pln za osobę.

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej