Komunie organizowane są miejscowości Kanie niedaleko Pruszkowa, Nadarzyna oraz Grodziska Mazowieckiego

- KOMUNIE -

Pierwsza komunia święta dziecka to ważne wydarzenie w życiu każdej katolickiej rodziny.

Młody człowiek po raz pierwszy przyjmuje wtedy sakrament Eucharystii i świadomie wstępuje w szeregi Kościoła – dla niego samego wiąże się to z niemały stresem, ale też radością, dla jego rodziców i bliskich zaś jest prawdziwym powodem do dumy. Dlatego warto uczcić to wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowy sposób. Mogą to Państwo zrobić organizując uroczyste przyjęcie komunijne, które pozwoli całej rodzinie na wspólne świętowanie tego dnia. Chętnie pomożemy przygotować taką uroczystość. Zadbamy o jej odpowiednią oprawę i profesjonalną obsługę, Państwo natomiast będą mogli się skupić na tym, co najważniejsze: dobrej zabawie w rodzinnym gronie.

Jak wyglądają organizowane u nas przyjęcia komunijne?

Komunie wymagają specyficznej oprawy, która nada takiemu wydarzeniu podniosłego, a przy tym również skromnego charakteru – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego organizowane przez nas komunie zachwycają pięknymi, a jednocześnie bezpretensjonalnymi aranżacjami. Eleganckie białe obrusy i serwetki, wpisujące się w symbolikę czystości, niewinności i odnowy życia duchowego, unikalne kompozycje florystyczne, złożone wyłącznie z żywych kwiatów zachwycających kolorami i zapachami, oraz oryginalne efekty świetlne dodające szczyptę magii do całej aranżacji – wszystko to tworzy niezwykłą scenerię, będącą idealnym tłem dla tak ważnej rodzinnej uroczystości i sprawia, że dzień komunii staje się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich jego uczestników.

Co serwujemy podczas przyjęć komunijnych?

Organizując komunie dbamy nie tylko o piękne dekoracje, ale też suto zastawiony stół i nienaganną obsługę gości w trakcie poczęstunku. Nasze menu jest na tyle bogate, że każdy bez problemu znajdzie w nim coś dla siebie – w trakcie jego komponowania uwzględniamy nie tylko gusta dorosłych, ale też dzieci, a także wymagania gości o indywidualnych preferencjach żywieniowych, np. wegan lub osób cierpiących na nietolerancje pokarmowe. Oferujemy między innymi trzy dania gorące, dwanaście przystawek, różne rodzaje sałatek, słodki bufet pełen pysznych ciast i deserów, szeroki wachlarz herbat aromatycznych i kaw oraz soki i napoje gazowane serwowane praktycznie bez limitu. Istnieje także możliwość, jeśli Państwo lub goście mają na to ochotę, przyniesienia własnego alkoholu – w razie potrzeby kelnerzy go schłodzą i podadzą do stołu (bez obaw, nie pobieramy za to „opłaty korkowej”).

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Z naszej oferty skorzystać może każdy, kto szuka idealnego miejsca na organizację niezapomnianej pierwszej komunii świętej swojego dziecka, jednak ze względu na lokalizację najlepszym wyborem będziemy dla klientów z miejscowości takich jak Pruszków, Nadarzyn i Grodzisk Mazowiecki. Nasz dom weselny znajduje się bowiem w Kaniach, koło Pruszkowa, zaledwie 7 km od Nadarzyna i 10 km od Grodziska Mazowieckiego. Chętnie organizujemy przyjęcia komunijne w różnych odsłonach, zarówno małe, kameralne, jak i duże, wystawne. Jesteśmy w stanie pomieścić w naszych salach i obsłużyć do 100 osób.

Zapewniamy:

  • 3 serwowane dania gorące
  • 12 rodzajów przekąsek
  • 3 rodzaje sałatek
  • napoje gazowane oraz soki bez limitu
  • dwa rodzaje kawy oraz duży wybór herbat aromatycznych
  • bufet słodki składający się z 4 rodzajów ciast, i deserów z naszych autorskich przepisów
  • owoce ułożone na paterach
  • białe obrusy i serwetki
  • aranżacja florystyczna żywymi kwiatami
  • „magię świateł” którą tworzy ledowe oświetlenie
  • dodatkowo przygotowane menu dla dzieci oraz osób wymagających indywidualnego żywienia
  • brak „opłaty korkowej”
  • dowolna aranżacja stołów
  • możliwość serwowania gorących dań w formie talerzowej lub na półmiskach
  • ogrodzony teren i bezpłatny parking dla gości
  • profesjonalna obsługa kelnerska

Dodatkowe informacje:

   • animacja dla dzieci – cena uzgadniana indywidualnie

PRZYKŁADOWE MENU

Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje i zmiany w menu – nasze doświadczenie gastronomiczne pozwala nam na sprostanie wszystkim kulinarnym potrzebom.

ZOBACZ MENU

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej