- SYLWESTER -

- Powitaj Nowy Rok w Domu Weselnym Astoria! -

Sylwester to szczególna noc w roku – warto ją uczcić szampańską zabawą!

Można to oczywiście zrobić w domu, urządzając kameralną domówkę, ale wtedy trzeba samodzielnie zadbać o dekorację, muzykę, przekąski… i przekonanie sąsiadów narzekających na hałas, by nie zgłaszali na policję zakłócania ciszy nocnej. Dlatego zamiast domówki polecamy imprezę sylwestrową w naszym domu weselnym. To rozwiązanie jest o wiele mniej problematyczne, ponieważ nie będą musieli się Państwo martwić o organizację całego przedsięwzięcia, aranżację wnętrz, dobór muzyki i jej nagłośnienie, atrakcje dla gości, przygotowanie i podanie poczęstunku oraz sprzątanie po zakończeniu zabawy – my się wszystkim zajmiemy.

Jak dbamy o dobrą zabawę w sylwestra?

Sylwester wymaga niebanalnej oprawy, na którą składają się między innymi wystrzałowe dekoracje: dyskotekowe efekty świetlne i sztuczne ognie rozświetlające nocne niebo. Wszystko to przygotowujemy we własnym zakresie dokładając starań, aby stworzyć iście karnawałową atmosferę, która zachwyci gości. Bardzo ważnym elementem każdej sylwestrowej imprezy jest również muzyka. U nas o jej dobór dba profesjonalny DJ, dzięki czemu utwory rozbrzmiewające z głośników są zróżnicowane i pełne gorących rytmów. Dodatkowo do tańca zachęca nasz wspaniały wodzirej – jego otwartość, komunikatywność i uśmiech nieschodzący z twarzy wprawiają gości w dobry humor i pomagają im się rozluźnić. Gdy zegar wybija północ, wznosimy toast żegnając stary rok i witając nowy, z nadzieją, że przyniesie nam on wyłącznie radość i szczęście.

Jak wygląda nasze menu na sylwestra?

Nasze menu na sylwestra obejmuje szeroki wybór pysznych potraw kuchni polskiej i zagranicznej, w tym przystawki, dania główne i słodkie desery – dla każdego coś dobrego. Nawet wegetarianie i weganie znajdą w naszym sylwestrowym menu coś dla siebie, podobnie jak osoby uczulone na laktozę czy gluten. Posiłki i napoje podawane są do stołu i w formie bufetu, o ich stałe uzupełnianie dba obsługa kelnerska, więc nikomu niczego nie zabraknie. Serwujemy także szampana, bez tego trunku nie może się przecież obejść żadna sylwestrowa impreza.

Kto może spędzić u nas sylwestra?

Na naszą zabawę sylwestrową zapraszamy przede wszystkim mieszkańców województwa mazowieckiego, zwłaszcza takich miejscowości jak Kanie (gdzie znajduje się nasz dom weselny), Pruszków, Nadarzyn czy Piastów. Od Pruszkowa dzieli nas zaledwie 5 km, od Nadarzyna – 7 km, a od Piastowa – 9 km, dojazd z tych miejscowości i powrót do domu zajmie więc Państwu krótką chwilę. Goście z dalszych regionów kraju oraz ci, którzy nie posiadają własnego środka transportu, mogą skorzystać z naszej oferty noclegowej i odpocząć po całonocnej zabawie w miękkim, wygodnym łóżku.

POBIERZ MENU SYLWESTROWE

DANIA WEGETARIAŃSKIE, WEGAŃSKIE I INNE DOSTĘPNE PO WCZEŚNIEJSZEJ INFORMACJI

ZOBACZ MENU

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej