- O NAS -

- SALA WESELNA ASTORIA - NASZA HISTORIA -

 

RODZINNA TRADYCJA

Dom weselny „Astoria” to rodzinne miejsce, które powstało z pasji do gotowania.
Nasza gastronomiczna historia rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy to nasz Dziadek pracował i kierował zespołem kucharzy w najlepszych warszawskich hotelach, takich jak Bristol czy Europejski.
Umiejętności kulinarne i smak odziedziczyła po nim nasza mama, która od dawna spełniała się jako Szef kuchni w restauracjach, na weselach i innych przyjęciach okolicznościowych na długo przed powstaniem naszej Sali Weselnej „Astoria”.
Od dziecka lubiliśmy pomagać mamie przy gotowaniu – tak zrodziła się nasza pasja i mocne postanowienie, by kontynuować rodzinną tradycję.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Ukończyliśmy prestiżową szkołę gastronomiczną przy ulicy Poznańskiej w Warszawie. W trakcie nauki rozwijaliśmy nasze talenty i nabywaliśmy doświadczenia odbywając liczne praktyki – między innymi w hotelu Sheraton pod czujnym okiem Szefa kuchni Kurta Shellera.
Lata doświadczeń na stanowiskach Szefów kuchni w licznych warszawskich lokalach zaostrzały nasz apetyt na więcej. Naszym wielkim marzeniem było zbudowanie i poprowadzenie domu weselnego.

WIELKIE MARZENIA

Marzenia się spełniają! Kilka lat temu powstała nasza sala weselna Astoria.
Nasze doświadczenie w gastronomii pozwala nam sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom naszych Gości. Nasze dania przygotowujemy z najwyższej jakości składników a menu zawsze ustalamy indywidualnie.

Cały czas rozwijamy siebie oraz Restaurację: najważniejszy jest dla nas zadowolony Klient, a każda pozytywna opinia o Domu Weselnym Astoria to dla nas radość i duma.

- NASZA OFERTA -

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -