Imprezy firmowe organizowane są w miejscowości Kanie, niedaleko Pruszkowa oraz Grodziska Mazowieckiego.
Oferta imprezy firmowej zorganizowanej w miejscowości Kanie, niedaleko Pruszkowa oraz Grodziska Mazowieckiego.

- IMPREZY FIRMOWE -

Każdy przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w funkcjonowaniu jego firmy odgrywa zgrany i zaangażowany zespół pracowników – bez niego nie byłby możliwy jej rozwój ani odniesienie sukcesu na rynku.

Dlatego warto dbać o pozytywną atmosferę w biurze, dobre relacje między pracownikami oraz ich satysfakcję z wykonywanej pracy. Temu służą między innymi imprezy firmowe. To prosty i niezawodny sposób na poprawę komunikacji, zacieśnienie więzi i podniesienie motywacji personelu, a w konsekwencji – wzrost wydajności i produktywności firmy. Oczywiście przygotowanie takiego eventu może wydawać się czasochłonnym, skomplikowanym i kosztownym przedsięwzięciem, ale wcale nie musi takim być. Nasze wsparcie na każdym etapie organizacji imprezy firmowej ułatwi Państwu to zadanie.

Jakiego rodzaju imprezy firmowe organizujemy?

Nasz dom weselny to niebanalne miejsce z unikalnym klimatem, idealne na organizację wszelkiego rodzaju imprez firmowych, zarówno tych bardziej, jak i mniej oficjalnych. Mieliśmy już okazję być gospodarzami imprez zapoznawczych, integracyjnych, jubileuszowych, świątecznych i promocyjnych. Niektóre z nich były bardzo formalne, inne – bardzo swobodne. Za każdym razem dopasowywaliśmy oprawę wydarzenia (salę, dekoracje, muzykę, menu itd.) do jego charakteru i potrzeb gości. W zależności od Państwa oczekiwań możemy więc przygotować dowolną uroczystość: kameralny bankiet, wystawne przyjęcie lub huczną potańcówkę. Nasza oferta organizacji imprez firmowych obejmuje też konferencje, warsztaty i szkolenia. Chętnie udostępniamy na takie okazje wysokiej jakości nagłośnienie.

Jaką rozrywkę zapewniamy w trakcie imprezy firmowej?

Goście biorący udział w imprezach firmowych o luźnym, niezobowiązującym charakterze, takich jak wieczorki zapoznawcze czy spotkania integracyjne, oczekują przede wszystkim dobrej rozrywki, która pozwoli im się rozluźnić, odstresować i świetnie bawić. Możemy im to zagwarantować. Każda z naszych sal została wyposażona w system nagłośnieniowy oraz nowoczesną instalację oświetleniową, dzięki czemu ich wnętrza mogą z łatwością przeobrazić się w dyskotekę z parkietem do tańca przypominającą swoim wyglądem ekskluzywną klubową przestrzeń. O dobór odpowiedniej muzyki zadba profesjonalny DJ, a do zabawy zachęci znakomity wodzirej – żaden z gości nie będzie się więc nudzić. W przypadku bardziej formalnych uroczystości oprawa wygląda nieco inaczej: przyciszona muzyka, przygaszone światła, gwieździste niebo wyświetlane nad głowami gości tworzą specyficzny – stylowy i elegancki, a przy tym ciepły i przytulny – klimat. Poza tym, że dbamy o stosowną oprawę i dobrą zabawę na organizowanych w naszym domu weselnym imprezach firmowych, oferujemy także pomoc w doborze rozrywek plenerowych i polecamy ciekawe atrakcje w okolicy, na przykład w Pruszkowie albo Grodzisku Mazowieckim. Mogą więc Państwo zaplanować u nas nawet kilkudniowy pobyt.

Jakie menu proponujemy na imprezy firmowe?

Imprezy firmowe nie mogą się obejść również bez pysznego poczęstunku. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zorganizować kameralne spotkanie przy stole, czy też szaloną zabawę na parkiecie, goście z pewnością będą oczekiwali smacznego posiłku. Jego przygotowaniem zajmą się sami właściciele, wspaniali szefowie kuchni – ludzie z talentem, doświadczeniem i pasją, którzy w oryginalny sposób łączą smaki i sięgają wyłącznie po wysokiej jakości świeże produkty, dzięki czemu jak za dotknięciem magicznej różdżki potrafią wyczarować prawdziwe pyszności: nie tylko znane i lubiane dania kuchni lokalnej, ale też bardziej wyrafinowane, egzotyczne potrawy. Dotyczy to zarówno dań głównych, jak i przystawek czy deserów. Menu ustalane jest zawsze indywidualnie i dopasowane do charakteru uroczystości, może więc opierać się na dowolnej kuchni (polskiej lub zagranicznej), a także uwzględniać preferencje kulinarne poszczególnych gości. W zależności od tego, na jaki rodzaj imprezy firmowej się Państwo zdecydują, poczęstunek zostanie podany do stołu lub w formie bufetu. Istnieje także możliwość połączenia tradycyjnego obiadu/kolacji z bufetem, to tzw. bankiet amerykański, bardzo ostatnio popularny.

Jak wygląda obsługa gości podczas imprezy firmowej?

Imprezy firmowe wymagają obsługi na najwyższym poziomie – i my możemy im to zapewnić. Nasi pracownicy mają zawsze nienaganną prezencję, odznaczają się schludnym ubiorem i dobrymi manierami, charakteryzuje ich też przyjazne nastawienie, życzliwość i empatia. Goście mogą liczyć na ich pomoc w każdej sytuacji. Na stole nigdy nie brakuje poczęstunku ani napojów, kelnerzy uzupełniają je na bieżąco, do ich obowiązków należy także utrzymywanie porządku na sali oraz dopilnowanie, aby wszystko przebiegało zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Proszę pamiętać, że organizując imprezy firmowe nie warto stawiać na spontaniczność, zwłaszcza jeśli jest to uroczystość promocyjna, mająca na celu prezentację nowości ofertowych i zachęcenie do współpracy potencjalnych kontrahentów – w takiej sytuacji od tego, jak wypadnie impreza, zależy wizerunek firmy, jej renoma i pozycja w branży. Lepiej więc wszystko dobrze zaplanować, dopiąć na ostatni guzik i powierzyć przygotowanie oraz koordynację całego przedsięwzięcia profesjonalistom takim jak my.

Komu polecamy naszą ofertę imprez firmowych?

Nasz dom weselny położony jest w małej, zacisznej miejscowości niedaleko Pruszkowa i Grodziska Mazowieckiego. Oba te miasta oddalone są od nas o zaledwie parę kilometrów (Pruszków 5 km, Grodzisk Mazowiecki 10 km) i połączone linią kolejową oraz autobusową podobnie zresztą jak Warszawa. Taka lokalizacja zapewnia idealne warunki do organizacji imprez firmowych – z jednej strony bowiem umożliwia wypoczynek z dala od zgiełku miasta i nieskrępowaną całonocną zabawę, z drugiej zaś pozwala na łatwy dojazd nawet tym z naszych gości, którzy nie posiadają samochodu. Z naszej oferty może więc skorzystać każdy, kto chciałby zorganizować imprezę firmową i szuka na tę okazję odpowiedniego miejsca. Kierujemy swoją propozycję do wszystkich małych i dużych firm, tak z województwa mazowieckiego, jak i innych regionów kraju.

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej