Wesele zorganizowane niedaleko Błonia oraz Brwinowa

- SALA KAMERALNA -

Nasz dom weselny oferuje gościom trzy różne sale weselne do wyboru: główną (dużą i przestronną), średnią (nieco mniejszą, częściowo przeszkloną), oraz małą (kameralną i klimatyczną). Spośród nich największą popularnością cieszy się kameralna sala weselna. Elegancko urządzona, pięknie przystrojona i wyposażona w nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantujące dodatkowe atrakcje zapewnia idealne warunki do celebracji praktycznie każdego ważnego rodzinnego i nie tylko rodzinnego wydarzenia.

Jakie imprezy można zorganizować w naszej sali kameralnej?

Nasza kameralna sala weselna znakomicie nadaje się do organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych w małym gronie, nie tylko wesel, ale też na przykład imienin lub urodzin w formie proszonego obiadu. Często urządzamy w niej również konsolacje. Za każdym razem staramy się dbać o odpowiedni wystrój sali, dopasowując się do okoliczności i nastroju gości. Smutnym uroczystościom towarzyszy więc intymna i spokojna atmosfera, jaką tworzą cisza, przygaszone światła i minimalistyczne ozdoby, pozostałe imprezy natomiast uatrakcyjniamy taneczną muzyką, kolorowymi iluminacjami i dodatkowymi rozrywkami zachęcającymi gości do zabawy. Nasza kameralna sala weselna sprawdzi się też w przypadku niewielkiego bankietu lub imprezy firmowej – jej elegancki wystrój nada takiemu spotkaniu uroczysty charakter, a dźwięki muzyki i oryginalne pokazy świetlne mogą w razie potrzeby szybko rozluźnić atmosferę.

Jak wyglądają imprezy organizowane w takiej kameralnej sali weselnej?

Uroczystości organizowane w naszej kameralnej sali weselnej – niezależnie od tego, czy jest to wesele, czy też impreza urodzinowa albo bankiet – zawsze mają zapewnioną odpowiednią oprawę i zagwarantowaną kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Oznacza to, że nie tylko dbamy o wygląd sali i panujący w niej klimat, dopasowując je do wymogów okoliczności i życzeń gości, ale też przyrządzamy poczęstunek i podajemy go do stołu lub w formie bufetu, bierzemy na siebie także przygotowanie, prezentację i krojenie tortu urodzinowego czy weselnego. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, by wszystko przebiegło zgodnie z planem, dlatego zajmujemy się koordynacją imprezy, przez cały czas jej trwania pozostając do dyspozycji gości – mogą więc liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji.

Kogo zapraszamy do naszej kameralnej sali weselnej?

Nasza kameralna sala weselna to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną rodzinną atmosferę. Jeśli chcą Państwo zorganizować uroczyste przyjęcie w takim właśnie klimacie, zapraszamy do naszego domu weselnego pod Warszawą. Jego lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd nie tylko ze stolicy, ale też wielu podwarszawskich miejscowości, na przykład Brwinowa, Błoni czy Milanówka. Brwinów jest od nas oddalony o zaledwie 4 km, Błonie leżą w odległości 15 km, Milanówek natomiast dzieli od nas 8 km, dlatego często gościmy u siebie klientów z tych właśnie miast. Oczywiście to nie znaczy, że nie mogą z naszej oferty skorzystać również osoby spoza regionu. Zapraszamy do nas wszystkich szukających idealnego miejsca na organizację małego wesela lub innej kameralnej uroczystości, niezależnie od miejsca zamieszkania.

* W trakcie trwania wesela w pozostałych salach nie ma innych przyjęć.
* Wszystkie sale są klimatyzowane.

- DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ -

Jesteśmy obecni na każdym przyjęciu, takim jak wesela, chrzciny, komunie zarówno na Sali jak i w kuchni.
Wspomaga nas przy tym zespół wybranych pracowników.

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe takie jak:
Wesele, chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, rocznice, konsolacje, bal karnawałowy, bal andrzejkowy, sylwester, studniówki, imprezy firmowe.

Jesteśmy województwo mazowieckie
Znajdujemy się w miejscowości Kanie
Pruszków jest od nas oddalony o 3 km, Warszawa natomiast o 15 km