Sala weselna główna, która jest zlokalizowana w województwie mazowieckim niedaleko Grodziska Mazowieckiego oraz Ożarowa Mazowieckiego

- SALA GŁÓWNA -

Miejsce organizacji wesela ma ogromne znaczenie – i nie chodzi wyłącznie o lokalizację domu weselnego, ale też wielkość i wygląd sali weselnej.

 

Powinna być ona elegancko i klimatycznie urządzona, a także wystarczająco duża, by pomieścić wszystkich gości. Ze względu na ten ostatni wymóg, wiele domów weselnych posiada na wyposażeniu jedną, ale za to bardzo przestronną salę weselną, w której można zorganizować wesele nawet kilkaset osób. Niestety mniejsza uroczystość odbywająca się w takim miejscu będzie sprawiać wrażenie wybrakowanej z powodu pustej przestrzeni wokół. Inne domy weselne posiadają na wyposażeniu jedynie niewielkich rozmiarów salę odpowiednią na kameralne przyjęcia, ale za to zbyt ciasną na większe wesele. Tymczasem my oddajemy do dyspozycji naszych gości nie jedną, ale aż trzy różne sale weselne! Mogą więc Państwo dobrać miejsce organizacji wesela idealnie do swoich potrzeb. Nie ma możliwości, by podczas trwania wesela w jednej z sal odbywały się uroczystości w sąsiednich salach, tak więc można w spokoju cieszyć się towarzystwem tylko zaproszonych gości.

Jak wygląda nasza główna sala weselna?

Nasza główna sala weselna jest jednocześnie największą i najbardziej przestronną salą w całym kompleksie. Jej kolorystyka utrzymana jest w jasnej tonacji, odcieniach beżu i bieli, podobnie jak dekoracja stołów i krzeseł. Aby wystrój nie był zbyt chłodny, przełamujemy go wiązankami żywych kwiatów, których kolory wprowadzają do wnętrza nutkę świeżości i optymizmu. Taka aranżacja z jednej strony jest elegancka i stylowa, z drugiej zaś tworzy ciepły, komfortowy nastrój, który goście z pewnością docenią. Dodatkowe uatrakcyjnienie sali stanowi nowoczesny system oświetleniowy pozwalający na tworzenie gwieździstego nieba nad głowami gości i niecodziennych kolorowych iluminacji – wszystko to nadaje uroczystości weselnej magiczny akcent, świetnie też prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

Jak wygląda nasza kameralna sala weselna?

Nasza kameralna sala weselna, jak sama nazwa wskazuje, będzie doskonałym wyborem na rodzinne przyjęcie w niedużym gronie. Choć urządzona została w nowoczesnym i eleganckim stylu, jej wnętrze jest bardzo klimatyczne. Uroczysty, a przy tym ciepły nastrój wprowadza właściwie dobrana kolorystyka: jasne kolory ścian połączone z białymi dekoracjami stołów i krzeseł oraz zielenią żywych roślin i barwnymi kwiatowymi ozdobami. Wystrój sali dopełnia system okien dachowych, który pozwala na doświetlenie wnętrza w ciągu dnia i prezentację gwieździstego nieba w nocy. Pomieszczenie wyposażone zostało ponadto w innowacyjne oświetlenie – setki diod LED rozmieszczone w różnych zakątkach sali zapewniają piękną, nastrojową iluminację podkreślającą wyjątkowy charakter odbywających się tu uroczystości.

Jak wygląda nasza oranżeria?

Nasz dom weselny posiada także oranżerię. Można powiedzieć, że stanowi ona kompromis pomiędzy tradycyjną salą weselną a plenerem, ponieważ przeszkolone fasady dają wrażenie otwartej przestrzeni i pozwalają na podziwianie otaczającego ją ogrodu – wiosną w zielonym wydaniu, zimą zaś w bieli. Dzięki zmieniającym się za oknami krajobrazom oranżeria zmienia swój charakter wraz z kolejnymi porami roku, za każdym razem prezentując się w nowej odsłonie. Podobnie jak pozostałe nasze sale weselne oranżeria została elegancko urządzona, pięknie udekorowana i wyposażona w system LED-ów umożliwiający wyświetlanie niezwykłych iluminacji – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat i wprowadza gości w magiczny nastrój. Warto dodać, że w naszej oranżerii można zorganizować nie tylko wesele, ale też ślub. Każda odbywająca się tutaj uroczystość pozostawia niezatarte wspomnienia w pamięci jej uczestników.

Dla kogo nasze sale weselne będą odpowiednim wyborem?

Nasz dom weselny to dobry wybór zarówno dla osób, które chcą zorganizować dużą, huczną imprezę z okazji ślubu, jak i tych, które wolą uczcić tę okazję kameralną uroczystością w małym, rodzinnym gronie. Każda para młoda może u nas zorganizować wesele swoich marzeń. Szczególnie jednak polecamy nasze sale weselne mieszkańcom podwarszawskich miejscowości, które położone są najbliżej i z których najłatwiej będzie do nas dojechać, chociażby Ożarowa Mazowieckiego, Grodziska Mazowieckiego czy Piastowa. I Ożarów Mazowiecki, i Grodzisk Mazowiecki, i Piastów łączą z naszą miejscowością połączenia autobusowe oraz kolejowe, mogą więc bez problemu dotrzeć do nas nawet osoby nieposiadające samochodu.

* W trakcie trwania wesela w pozostałych salach nie ma innych przyjęć. * Wszystkie sale są klimatyzowane.

- DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ -

Jesteśmy obecni na każdym przyjęciu, takim jak wesela, chrzciny, komunie zarówno na Sali jak i w kuchni. Wspomaga nas przy tym zespół wybranych pracowników.

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe takie jak:
Wesele, chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, rocznice, konsolacje, bal karnawałowy, bal andrzejkowy, sylwester, studniówki, imprezy firmowe.

Jesteśmy województwo mazowieckie
Znajdujemy się w miejscowości Kanie
Pruszków jest od nas oddalony o 3 km, Warszawa natomiast o 15 km