Chrzciny organizowane są w miejscowości Kanie - niedaleko Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, ale i również Nadarzyna
Oferta Chrzcin zorganizowanych blisko Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Nadarzyna

- CHRZCINY -

Chrzciny, rodzinna uroczystość organizowana dla uczczenia chrztu świętego, czyli powitania nowego członka we wspólnocie Kościoła, wymaga profesjonalnej i eleganckiej oprawy, która pozwoli na odpowiednią celebrację tego wyjątkowego wydarzenia.

Stylowo urządzona sala, unikalne aranżacje świetlne, piękne dekoracje w postaci białych nakryć i serwetek oraz żywych kwiatów, a także pyszny poczęstunek przygotowany przez znakomitych szefów kuchni – te nieodłączne naszym zdaniem elementy chrzcin tworzą idealne warunki do wspólnego rodzinnego świętowania i zapewniają niepowtarzalną atmosferę w jego trakcie. A wszystko to znajdą Państwo właśnie u nas.

 

Jak wygląda organizacja przyjęcia z okazji chrzcin?

Chrzciny wiążą się z mnóstwem przygotowań – trzeba zadbać o takie szczegóły jak menu dla dorosłych i dla dzieci, wystrój sali podkreślający doniosłość tej wyjątkowej chwili, a także obsługę kelnerską na najwyższym poziomie. Gość honorowy uroczystości również wymaga szczególnej troski tego dnia, dlatego rodzicom przyda się pokój gościnny do dyspozycji, zaciszne miejsce, z którego będą mogli skorzystać w razie potrzeby, by zapewnić maluchowi nieco intymności, na przykład na czas karmienia albo drzemki. Każdy z wyżej wymienionych aspektów organizacji chrzcin włączyliśmy do naszej oferty, dlatego sami zadbamy o wszystko od A do Z, a Państwo w tym czasie będą mogli skupić się na dziecku, najważniejszej osobie tego dnia, i gościach.

 

Jakie menu przygotowujemy dla gości?

Przygotowanie menu dla gości chrzcin stanowi niemałe wyzwanie, ponieważ wymaga uwzględnienia preferencji kulinarnych nie tylko dorosłych, ale też dzieci. Szczególnie kilkuletnie maluchy bywają kapryśnie, jeśli chodzi o jedzenie. My jednak doskonale wiemy jak zadbać o podniebienia smakoszy w każdym wieku, nawet tych najbardziej wybrednych, jak również tych, którzy cierpią na alergie pokarmowe. Nie tylko zadowolenie, ale i zdrowie naszych gości jest dla nas najważniejsze, dlatego na stołach pojawią się wyłącznie potrawy przygotowane z najwyższej jakości produktów – pyszne, pożywne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z gości. Znajdą się wśród nich dania gorące, przekąski, sałatki, świeże warzywa i owoce oraz całe mnóstwo słodkości i równie szeroki wybór napojów.

Zapewniamy:

 • 3 serwowane dania gorące
 • 12 rodzajów przekąsek
 • 3 rodzaje sałatek
 • napoje gazowane oraz soki bez limitu
 • dwa rodzaje kawy oraz duży wybór herbat aromatycznych
 • bufet słodki składający się z 4 rodzajów ciast, i deserów z naszych autorskich przepisów
 • owoce ułożone na paterach
 • białe obrusy i serwetki
 • aranżacja florystyczna żywymi kwiatami
 • „magie świateł” którą tworzy ledowe oświetlenie
 • dodatkowo przygotowane menu dla dzieci oraz osób wymagających indywidualnego żywienia
 • brak „opłaty korkowej”
 • dowolna aranżacja stołów
 • pokój gościnny do dyspozycji
 • możliwość serwowania gorących dań w formie talerzowej lub na półmiskach
 • ogrodzony teren i bezpłatny parking dla gości
 • profesjonalna obsługa kelnerska

 

Do kogo kierujemy naszą ofertę chrzcin?

Nasza oferta chrzcin to propozycja skierowana przede wszystkim do osób z miejscowości takich jak Pruszków, Nadarzyn, Milanówek czy Grodzisk Mazowiecki, ponieważ właśnie z tych miejsc najłatwiej do nas dotrzeć. Nieduża odległość dzieląca nas od Pruszkowa, Nadarzyna, Milanówka i Grodziska Mazowieckiego pozwala na łatwy i szybki dojazd zarówno środkami komunikacji publicznej (autobusem, pociągiem), jak i własnym środkiem lokomocji. Jeśli planują Państwo chrzciny swojego dziecka i szukają dogodnej lokalizacji pod Warszawą, która zapewni ciszę i spokój, a także da możliwość organizacji takiej uroczystości jak najmniejszym nakładem pracy i kosztów, jednocześnie gwarantując wspaniałe efekty, to właśnie nasz dom weselny będzie najlepszy wyborem.

Dodatkowe informacje:

 • bezpłatne usługi fotografa przy liczbie gości min. 60
 • animacja dla dzieci – cena uzgadniana indywidualnie

Nie pobieramy opłaty korkowej oraz nie ograniczamy przyjęcia w czasie. Dla Państwa komfortu i wygody udostępniamy pokój gościnny.

Jeżeli liczba gości przekroczy 60 osób, możliwe jest bezpłatne zamówienie usługi fotografa nie tylko w Sali, ale również w kościele.

Przykładowe menu znajdą Państwo TUTAJ. Jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany i modyfikacje tak, by spełnione zostały wszystkie Państwa życzenia i osobiste preferencje.

PRZYKŁADOWE MENU

Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje i zmiany w menu – nasze doświadczenie gastronomiczne pozwala nam na sprostanie wszystkim kulinarnym potrzebom.

ZOBACZ MENU

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej