Dom weselny - Nadarzyn Michałowice

- OFERTA WESELNA -

Zorganizowanie ślubu i wesela to trudne, wymagające i bardzo czasochłonne zadanie, my jednak mamy w tym wprawę, dlatego chętnie pomożemy Państwu w zaplanowaniu, przygotowaniu i koordynacji tych uroczystości w naszym domu weselnym.

Jako profesjonaliści dysponujemy nie tylko bogatym doświadczeniem i dużą dozą kreatywności, ale również odpowiednim zapleczem logistycznym. Zadbamy o każdy szczegół, dopasujemy się do indywidualnych preferencji i dopilnujemy, by wszystko przebiegło bez zakłóceń – mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie organizacji swojego wymarzonego dnia.

Dlaczego warto wybrać nasz dom weselny?

Nasz dom weselny oferuje nie tylko profesjonalną organizację i kompleksową obsługę ślubu oraz wesela (lub samego wesela, jeśli ślub odbywa się w urzędzie, kościele albo plenerze), ale też idealne miejsce – piękną, gustownie urządzoną i oryginalnie przystrojoną salę weselną, w której dla każdego gościa znajdzie się miejsce zarówno przy stole, jak i na parkiecie. Taka sala weselna, odpowiednio zaaranżowana, stworzy wyjątkowy klimat i będzie wspaniałym tłem do zdjęć, co tylko doda uroku całej uroczystości i zagwarantuje wszystkim uczestnikom zabawy niezapomniane wrażenia. Goście mogą liczyć także na przeżycie niezwykłej przygody kulinarnej podczas weselnej uczty – zadbają o to sami właściciele, utalentowani i doświadczeni szefowie kuchni. Wszystkie dania serwowane w trakcie uroczystości przyrządzane są z największą starannością i zawsze powstają na bazie najwyższej jakości lokalnych produktów, doprawianych niekiedy szczyptą egzotyki. Tworząc menu na wesele uwzględniamy oczywiście upodobania kulinarne oraz preferencje dietetyczne poszczególnych gości, tak aby każdemu z nich zapewnić pyszny i zdrowy poczęstunek.

Jakie atrakcje zapewniamy na weselu?

Wesele może przyjąć formę kameralnego przyjęcia lub hucznej imprezy. W tym drugim przypadku trzeba pomyśleć o rozrywkach dla gości, które pozwolą im się rozluźnić i dobrze bawić przez wiele godzin. O wiele z nich – na przykład muzykę czy oczepiny – zadba wynajęty przez nowożeńców zespół, DJ albo wodzirej. Nasz dom weselny natomiast może ze swej strony zapewnić doskonałe nagłośnienie, które sprawi, że muzyka rozbrzmi w każdym zakątku sali, parkiet do tańca, zdolny pomieścić kilkadziesiąt osób, oraz race, które ozdobią tort weselny i uatrakcyjnią jego prezentację. Oferujemy także niezwykłe pokazy świetlne – każda nasza sala weselna (a mamy ich do dyspozycji aż trzy!) wyposażona została w innowacyjny system oświetleniowy składający się z setek kolorowych LED-owych diod, które potrafią tworzyć niesamowite spektakle iluminacyjne. Takie LED show gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne, jak również podkreśla imprezowy charakter uroczystości i zachęca gości do tańca. Po całonocnej zabawie para młoda i goście, którzy przyjechali z daleka, będą mogli odpocząć w przygotowanych specjalnie dla nich pokojach gościnnych.

Do kogo skierowana jest nasza oferta weselna?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób z Warszawy i jej najbliższych okolic, czyli takich miejscowości jak Nadarzyn, Piaseczno czy Michałowice, choć oczywiście chętnie nawiążemy współpracę także z klientami z innych regionów kraju. Nasze położenie jest na tyle dogodne, że pozwala na łatwy dojazd zarówno autem (nawigacja odnajdzie nas na mapie bez problemu), jak i środkami komunikacji publicznej (niedaleko znajdują się przystanki: autobusowy i kolejowy). Możemy więc zaprosić do naszego domu weselnego nie tylko mieszkańców Warszawy, Piaseczna, Michałowic i Nadarzyna, ale też gości z całej Polski. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich!

PRZYKŁADOWE MENU

Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje i zmiany w menu – nasze doświadczenie gastronomiczne pozwala nam na sprostanie wszystkim kulinarnym potrzebom.

ZOBACZ MENU

- TWOJE MIEJSCE NA WESELE -

Zapraszamy do kontaktu – Sala Weselna Astoria to miejsce na Wesele, które goście będą wspominać latami!

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej