- SYLWESTER -

- Powitaj Nowy Rok w Domu Weselnym Astoria! -

W naszym Domu Weselnym co roku organizujemy Imprezę Sylwestrową.

Niezależnie od tego, czy przetańczyć Państwo chcą całą noc, czy spędzić ją przy stoliku w akompaniamencie muzyki i przy doskonałym jedzeniu – nasz Dom Weselny Astoria odpowie na wszelkie Państwa potrzeby!

Sylwester pod Warszawą

Huczne pożegnanie Starego roku i radosne przywitanie Nowego w naszym Domu to gwarancja dobrej zabawy. Szaleństwo na parkiecie w klimatyzowanej Sali, profesjonalna obsługa kelnerska, specjalnie przygotowane na tę okazję menu: czego chcieć więcej?
W trakcie zabawy Sylwestrowej zapewniamy szeroki wybór wszelkiego rodzaju przystawek, dania główne, bufet słodki i nie tylko. Szampańską zabawę poprowadzi wodzirej, a o hity zarówno współczesne, jak i lat 80 i 90 zadba profesjonalny DJ.

W domu weselnym „Astoria” dysponujemy dużym parkingiem oraz miejscami noclegowymi – tak, by zabawa do białego rana nie była przeszkodą w bezpiecznym powrocie do domu.
Impreza Sylwestrowa w naszej Restauracji to gwarancja udanego wieczoru. Wyjątkowe sylwestrowe menu zaprezentujemy Państwu już w listopadzie!

- ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU -

- AKTUALNOŚCI -

Oferta stołu wiejskiego

Oferta stołu wiejskiego

Stół wiejski oferujemy bezpłatnie do wszystkich wesel ( nie dotyczy wesel zorganizowanych w soboty od 1 kwietnia do 31 października).

czytaj dalej
Usługi fotografa

Usługi fotografa

Do wesel zorganizowanych w okresie od 1 listopada do 31 marca oferujemy usługi fotografa już w cenie przyjęcia.

czytaj dalej