atrakcje weselne

Atrakcje weselne, których goście nie zapomną

Wesele zawsze jest niezapomnianym przeżyciem dla Pary Młodej, ale często dość szybko zaciera się w pamięci gości. To dlatego, że większość tego typu uroczystości jest do siebie bardzo podobna. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje wesele nie zatarło się tak łatwo w pamięci jego uczestników, zadbaj o atrakcje, które zrobią na nich wrażenie.

Jakich atrakcji nie powinno zabraknąć na weselu?

Zwykle pomysłów na weselne rozrywki dostarcza tradycja. To dlatego na prawie wszystkich takich imprezach królują te same oczepinowe gry i zabawy: gorące krzesła, celowanie do bramki, lambada, losowanie przepowiedni czy rzucanie bukietem ślubnym. Choć takie zabawy mogą się wydawać nieco sztampowe, a czasami nawet infantylne, ludzie je lubią i ich oczekują, dlatego lepiej z nich nie rezygnować. Warto jednak pomyśleć o wzbogaceniu tego rozrywkowego repertuaru o inne, mniej popularne atrakcje. Polecamy chociażby wróżkę, videobudkę i warsztaty z origami – z jednej strony będą one zaskakujące, z drugiej na pewno przypadną wszystkim do gustu. Ciekawym pomysłem na urozmaicenie wesela są też rozrywki takie jak flair show (pokaz barmański), bubble show (puszczanie baniek mydlanych) czy live cooking (pokaz kulinarny). Pamiętaj tylko, by dobierając atrakcje na wesele, wziąć pod uwagę – poza własnymi preferencjami – również upodobania gości. Chcesz przecież nie tylko zrobić na nich wrażenie, ale też ich oczarować – nie rozczarować.

Jakie dodatkowe atrakcje oczarują gości weselnych?

Wrażenie na gościach weselnych z pewnością zrobi także nastrojowa iluminacja tworząca romantyczną atmosferę oraz dynamiczny pokaz tańczących kolorowych świateł. Oczywiście nie każda sala weselna oferuje takie atrakcje, właściwie większość z nich nie posiada niezbędnych do tego celu instalacji, nasza jest jednak wyjątkiem. Zależy nam na tym, żeby wesela odbywające się w Astorii zawsze pozostawiały niezatarte wspomnienia w pamięci wszystkich ich uczestników, chętnie więc korzystamy z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. I dlatego właśnie każda nasza sala weselna została wyposażona w innowacyjny system oświetleniowy liczący setki programowalnych diod LED. Tworzą one niezwykłe i niepowtarzalne, wręcz magiczne spektakle świetlne, które wprawią Twoich gości w zachwyt.