Czym sugerować się przy wyborze sali na sylwestra?

Sylwester, najhuczniej obchodzona noc w roku, to doskonała okazja do szampańskiej zabawy w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Tak liczne grono potrzebuje jednak dużo miejsca na nieskrępowaną zabawę, ważna jest także oprawa, która pozwoli stworzyć wyjątkowy klimat i wprowadzić uczestników imprezy w odpowiedni nastrój. O to wszystko trudno zadbać w domu czy klubie. Może więc warto wyprawić bal sylwestrowy w specjalnie do tego celu wynajętej sali?

Jak wybrać odpowiednią salę na bal sylwestrowy?

Sala sylwestrowa, podobnie jak sala weselna, musi spełniać określone kryteria, by zagwarantować gościom udaną zabawę. Do najważniejszych należą: odpowiednia wielkość i dogodna lokalizacja. Odpowiednia wielkość oznacza, że sala powinna być dostosowana do liczby gości – dzięki temu wszyscy bez problemu się w niej zmieszczą i będą mieli wystarczającą swobodę na parkiecie. Dogodna lokalizacja natomiast oznacza położenie na uboczu, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w niedużej odległości od węzłów komunikacyjnych ułatwiających dojazd niezmotoryzowanym. Wybierając salę na bal sylwestrowy koniecznie należy wziąć też pod uwagę dostępny wystrój. Taka impreza nie może się przecież obyć bez kolorowych świateł, balonów, konfetti i oczywiście wielkiego zegara odliczającego czas do północy. Niektóre z tych elementów mogą się okazać standardowym wyposażeniem sali wliczonym w cenę jej wynajmu, inne – nie, dlatego rezerwując salę na sylwestra warto szczegółowo omówić kwestię dekoracji. Ostatnia rzecz, o której trzeba pamiętać, to nagłośnienie. Dobra akustyka w sali przełoży się na dobre brzmienie muzyki, a to chyba najważniejszy aspekt każdej sylwestrowej imprezy.

Jakie szczegóły uzgodnić przy rezerwacji sali sylwestrowej?

Sala spełniająca wszystkie powyższe kryteria będzie idealnym miejscem na sylwestrową zabawę, ale tylko pod warunkiem, że zadbamy o dodatkowe aspekty takie jak wspomniana wcześniej muzyka, a także menu, ze szczególnym uwzględnieniem alkoholu, oraz nocleg dla gości. Takie kwestie warto uzgodnić przy rezerwacji, by wiedzieć, czy trzeba je organizować we własnym zakresie. Czasami jest to wymagane, ale nasz dom weselny stara się działać w sposób możliwie kompleksowy, dlatego każda oferowana przez nas sala sylwestrowa – jeśli tylko klient sobie tego zażyczy – może być dostępna w pakiecie z dobrą muzyką, dobrym jedzeniem i miejscem na odpoczynek dla zmęczonych zabawą gości.