Jak przygotować idealne przyjęcie weselne?

Każda Para Młoda marzy o idealnym weselu. Naszym zadaniem jest pomóc to marzenie zrealizować, dlatego służymy radą w kwestii wyboru sali, jej dekoracji oraz poczęstunku i atrakcji dla gości.

Jak powinna wyglądać sala weselna?

Sala weselna powinna być przede wszystkim dopasowana wielkością do liczby zaproszonych gości, tak aby nie sprawiać wrażenia pustej, ale też nie powodować dyskomfortu wywołanego ciasną przestrzenią. Nasz dom weselny posiada trzy różnej wielkości sale, możemy więc bez problemu dopasować się do potrzeb Pary Młodej i zorganizować zarówno małe, kameralne, jak i większe, huczne wesele. Jeśli chodzi o oprawę wizualną, dekoracja sali na pewno musi być elegancka i stylowa, a przy tym nowoczesna i oryginalna. Świetnie sprawdzą się przystrojone na biało stoły, żywe kwiaty, rozety i balony – takie elementy stworzą gustowną oprawę przyjęcia. Ale dekoracja sali weselnej ma też inną funkcję do spełnienia, mianowicie powinna budować klimat sprzyjający imprezowej zabawie. O to zadbają nasze kolorowe pokazy świetlnych iluminacji.

Czego nie może zabraknąć na weselnym stole?

Weselne przyjęcie zawsze skupia się wokół stołu, dlatego nie może zabraknąć na nim dobrego poczęstunku i alkoholu. Jeśli Państwo Młodzi nie są zwolennikami egzotycznych smaków lub obawiają się, że gościom mogłyby one nie przypaść do gustu, najlepszym wyborem będą powszechnie lubiane dania tradycyjnej kuchni polskiej, uzupełnione o dobrej jakości trunki, głównie wino i wódkę. Nie zapominajmy przy tym o gościach, którzy z jakichś powodów nie mogą spożywać alkoholu i mięsnych potraw – z myślą o nich na weselnym stole powinno się znaleźć miejsce dla napojów bez procentów i dań wegetariańskich.

Jakie atrakcje dla gości warto przygotować?

Najważniejszą atrakcją na każdym przyjęciu weselnym jest oczywiście muzyka – odpowiadać za nią może DJ lub zespół muzyczny. Nasz dom weselny przystosowany jest do grania muzyki i z komputera i na żywo, wybór formy tej rozrywki zależy więc od osobistych preferencji Pary Młodej i gości. Poza tym warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach: zimnych ogniach, występach iluzjonistycznych, pokazach akrobatycznych, bubble show czy studiu tatuażu. Takie widowiskowe atrakcje zawsze wywierają ogromne wrażenie na gościach i nadają weselnemu przyjęciu wyjątkowy charakter.